سایت علمی علم جهان برترین و بروزترین اخبار ورزشی، علمی و دانستنی، تمامی خبرها از منابع معتبر جمع آوری شده یا مطلب متعلق به خود وبسایت است
menusearch
gemo1.ir

شفر: کرونا مرا به یاد خاطره درگذشت «فو» انداخت/ باید متحد بمانیم

جستجو
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | ۳:۵۸:۲۳
۱۳۹۹/۲/۸ دوشنبه
(0)
(0)
شفر: کرونا مرا به یاد خاطره درگذشت «فو» انداخت/ باید متحد بمانیم
شفر: کرونا مرا به یاد خاطره درگذشت «فو» انداخت/ باید متحد بمانیم

منبع : _خبرگزاری تسنیم_ تاریخ انتشار خبر : ٩٩/٠٢/٠٨


علم جهان، ورزشی : به گزارش خبرگزاری تسنیم، وینفرد شفر در گفت و گویی در مورد توقف مسابقات فوتبال در جهان و خصوصا لیگ امارات گفت: از سرگیری بازی ها برای ما و بنی یاس بسیار مهم است، چرا که در شرایط خوبی قرار داشتیم، هرچند میدانم چقدر وضعیت سختی است و در شرایط شیوع گسترده بیماری امکان از سرگیری بازی ها وجود ندارد. با این وجود مسئله مهم این است که بازی های فصل جاری تکمیل شود و به نظر من بهتر است فصل بعد در ماه سپتامبر (شهریور) آغاز شود.

سرمربی بنی یاس اضافه کرد: تنها 7 بازی تا تکمیل مسابقات لیگ باقی مانده و ما در شرایط سختی هستیم، اما امیدوارم این بازی ها انجام شود. باید در خصوص نحوه برگزاری بازی ها از باشگاه ها نظرخواهی شود که این تبادل نظر موجب میشود بهترین تصمیم را بگیریم. من فکر میکنم لازمن است حداقل دو تا سه هفته فرصت تمرین به تیم ها بدهیم تا برای ازسرگیری بازی ها آماده شوند و بهترین انتخاب برای تیم ما برگزاری یک اردوی برون مرزی در آلمان است که شرایط خوبی دارد و بسیار امن است.

شفر همچنین گفت: این موقعیت من را به یاد یک خاطره تلخ در سال 2003 انداخت. لحظه درگذشت مارک ویوین فو بازیکن تیم ملی کامرون یکی از سخت ترین لحظات زندگی برای من بود. با این وجود ادامه داشت و ما  به عنوان اولین تیم آفریقایی به فینال جام کنفدراسیون ها رسیدیم. رمز موفقیت ما اتحاد و همدلی بود که فکر میکنم باید تلاش کنیم باز هم متحد بمانیم و در این مسیر برای عبور از این شرایط بحرانی تلاش کنیم.


بیشتر بخوانید : رحیمی: قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم/ کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم


انتهای پیام/

مجله خبری و دانستنی علم جهان

instagram