سایت علمی علم جهان برترین و بروزترین اخبار ورزشی، علمی و دانستنی، تمامی خبرها از منابع معتبر جمع آوری شده یا مطلب متعلق به خود وبسایت است
menusearch
gemo1.ir

رحیمی: قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم/ کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم

جستجو
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۵:۱۴
۱۳۹۹/۲/۱ دوشنبه
(0)
(0)
رحیمی: قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم/ کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم
رحیمی: قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم/ کسی دوست ندارد من به کشتی برگردم

منبع : -خبرگزاری تسنیم- تاریخ انتشار خبر : ۹۹/۰۲/۰۱


علم جهان ؛ ورزشی : حسن رحیمی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد فعالیتهای خیرخواهانه اش همراه با موسسه خیریه خادمین امام علی (ع) در روزهای شیوع کرونا دارد، اظهار داشت: مرحله توزیع اقلامی که توسط خیرین جمع آوری شده، حتی هنوز به نصف هم نرسیده است. شهر به شهر این توزیع ها ادامه دارد و فکر میکنم هنوز شش منطقه از تهران هم باقی مانده است و به شهرهای دیگر نیز خواهیم رفت.

وی در مورد اینکه چطور خانواده های محروم شناسایی میشوند، تأکید کرد: هدف موسسه در این مرحله کمک به زنان سرپرست خانوار است. از طریق کمیته امداد هر شهر، زنان سرپرست خانوار شناسایی خواهند شد و در وضعیتی که خیلی ها به خاطر شیوع کرونا بیکار شدهاند و مشکلات معیشتی فراوانی دارند، اقلام تهیه شده در اختیارشان قرار میگیرد.

دارنده مدال برنز المپیک 2016 ریو در واکنش به شایعه ای که درباره احتمال بازگشت دوباره او به دنیای قهرمانی به راه افتاده است، خاطرنشان کرد: یکی از دوستان برنامه زنده اینستاگرامی ترتیب داد و سؤالهایی از من پرسیده شد. یک نفر پرسید اگر شرایط فراهم شود دوست داری دوباره کشتی بگیری که من هم گفتم چراکه نه. دوست دارم، ولی وقتی میبینم شرایطی که لازم است، فراهم نیست و من اگر بیایم باید با همه بجنگم، چرا باید بیایم؟ مگر من چقدر توان دارم؟ جوان 20 ساله که نیستم که وقتی عاشق چشم و ابروی حریفم شدند و او را انتخاب کردند، مصمم تر و باانگیزه تر بیایم و حقم را از دنیای کشتی بگیرم. من امروز توان این کار را ندارم.


بیشتر بخوانید : مهر در گزارشی بررسی کرد؛عملکرد مربیان خارجی ۱۰سال اخیر تیم ملی/«تجربه»لقمه آماده والیبال


قهرمان سابق کشتی کشورمان ادامه داد: اگر شرایط خیلی خوبی برایم فراهم میشد و حمایتم میکردند، من هم می آمدم و همه سعی و تلاشم را میکردم که دوباره ملی پوش شوم. حتی در مسابقه انتخابی هم شرکت میکردم، اما در شرایط عادلانه. وقتی که میدانم این شرایط مهیا نیست، نمیآیم. قرار نیست که از روی احساسات تصمیم بزرگی بگیرم. امروز همه میگویند برگرد، تو دوباره میتوانی کشتی بگیری، اما همین که ببازم همانها نظرشان عوض شده و میگویند رحیمی پیر شده بود.

رحیمی همچنین خاطر نشان کرد: مگر به من گفته اند سال المپیک است و ما به تو نیاز داریم؟ اصلاً کسی دوست ندارد که حسن رحیمی به کشتی برگردد.

انتهای پیام/

مجله خبری و دانستنی علم جهان

instagram