سایت علمی علم جهان برترین و بروزترین اخبار ورزشی، علمی و دانستنی، تمامی خبرها از منابع معتبر جمع آوری شده یا مطلب متعلق به خود وبسایت است
menusearch
gemo1.ir

جانشین هواوی میت Xs احتمالا مشابه گلکسی فولد سامسونگ خواهد بود

جستجو
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۰:۳۳
۱۳۹۹/۲/۱۱ پنج شنبه
(0)
(0)
جانشین هواوی میت Xs احتمالا مشابه گلکسی فولد سامسونگ خواهد بود
جانشین هواوی میت Xs احتمالا مشابه گلکسی فولد سامسونگ خواهد بود

منبع : _فروشگاه اینترنتی دیجی کالا_تاریخ انتشار خبر : ٩٩/٠٢/١٠


علم جهان، علم و تکنولوژی : هوآوی و سامسونگ در زمینه ی گوشی های تاشو پرچمدار رویکرد متفاوتی اتخاذ کرده اند اما بر اساس یک پتنت ثبت شده توسط هواوی، به نظر می رسد این شرکت چینی بهره گیری از رویکرد سامسونگ را در نظر گرفته است. گوشی های هواوی میت X و میت Xs از یک نمایشگر بیرونی انعطاف پذیر بهره می برند که بعد از تا شدن، این نمایشگر پنل جلویی و پشتی را تشکیل می دهد.

اما گلکسی فولد سامسونگ مجهز به دو نمایشگر است که یکی از آنها از نوع انعطاف پذیر محسوب می شود و در بخش داخلی قرار دارد و نمایشگر ثانویه در بخش بیرونی تعبیه شده و بعد از بسته شدن گجت مورد استفاده قرار می گیرد. حالا بر اساس پتنتی که هواوی ثبت کرده، شاهد یک گوشی تاشو مبتنی بر رویکرد گلکسی فولد سامسونگ هستیم که که از دو نمایشگر بهره می برد. در ادامه میتوانید تصویر مربوط به این پتنت را مشاهده کنید.

هواوی میت Xs

البته بین این دو طرح یک تفاوت مهم به چشم میخورد. در پتنت هواوی، دوربین های اصلی در کنار نمایشگر بیرونی قرار دارند. این یعنی در حالت بسته بودن برای ثبت عکس های سلفی میتوانید از دوربین های اصلی بهره ببرید. اما از طرف دیگر، برای عکسبرداری از سوژه های مختلف به ناچار باید گوشی را باز کنید. همچنین نمایشگر بیرونی در این طرح به دلیل قرارگیری در کنار دوربین های اصلی، بسیار باریک به حساب می آید.

با این وجود، ثبت پتنت لزوما به معنای ساخته شدن محصول موردنظر نیست و ثبت پتنت ها در بیشتر اوقات فقط نشانده دهی تلاش مهندسان برای ارائه ی طرحهای مختلف است. در هر صورت باید ببینیم این شرکت چینی برای جانشین هواوی میت Xs چه رویکردی را اتخاذ می کند.

مجله خبری و دانستنی علم جهان