سایت علمی علم جهان برترین و بروزترین اخبار ورزشی، علمی و دانستنی، تمامی خبرها از منابع معتبر جمع آوری شده یا مطلب متعلق به خود وبسایت است
menusearch
gemo1.ir

وزیر آموزش و پرورش: هفته آینده درباره استمرار تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود

جستجو
شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | ۴:۲۳:۵
۱۳۹۹/۱/۲۷ چهارشنبه
(2)
(0)
وزیر آموزش و پرورش: هفته آینده درباره استمرار تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود
وزیر آموزش و پرورش: هفته آینده درباره استمرار تعطیلی یا بازگشایی مدارس تصمیم‌گیری می‌شود

منبع : _خبرگزاری دانشجویان ایسنا_ تاریخ انتشار خبر : ٩٩/٠١/٢۵


علم جهان، اخبار وزارتخانه ها : به گزارش ایسنا، محسن حاجی میرزایی در نهصد و هفتاد و سومین جلسه شورای عالی آموزش و پرورش با بیان این که این جلسه با توجه به شرایط روز جامعه به صورت فوق العاده برگزار میشود و دستور کار آن در مورد تعیین تکلیف فعالیتهای آموزشی و چگونگی برگزاری امتحانات و در ادامه جلسه گذشته است، اظهار کرد: در بین جلسه قبل و فعلی سامانه آموزشی دانش آموزان راه اندازی و معلمان و دانش آموزان مدارس دوره ابتدایی در این سامانه ثبت نام کردند و تاکنون ۳میلیون و ۸۰۰هزار نفر ثبت نام کردهاند و ۲۸۴هزار کلاس درس تشکیل شده است. همچنین ۲۲۰هزار معلم در این شبکه ثبت نام کردهاند و عملیات آموزشی در برخی استانها در حال برگزاری است.

وی افزود: ممکن است درصدی از دانش آموزان به دلایلی امکان اتصال به این شبکه را نداشته باشند که در مرحله دوم برای حل این موضوع اقدام خواهیم کرد.


بیشتر بخوانید : محتوای کتابهای درسی حذف نمیشود/ برگزاری امتحانات حضوری به مجوز ستاد کرونا نیاز دارد


به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، وزیر آموزش و پرورش در مورد استمرار تعطیلی یا بازگشایی فعالیت مدارس گفت: با ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از وضعیت بیماری در کشور و میزان لزوم پایبندی به رعایت سیاست فاصله گذاری اجتماعی که در جلسه هفته آینده ستاد ملی مبارزه با کرونا ارایه خواهد شد در مورد نحوه فعالیت مدارس تصمیم گیری میشود. البته آموزش مجازی به عنوان جایگزین رسمی آموزش حضوری در مدت تعطیلی مدارس با قوت و جدیت پیگیری خواهد شد.

وی ادامه داد: تلاشهای ارزشمند و متنوعی که در این مدت از سوی مدیران، معلمان مدارس و خانوادههای محترم در ارایه آموزشهای غیرحضوری انجام شده است به صورت منظمتر و سازمان یافتهتر استمرار مییابد.

انتهای پیام/

توجه کنید هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. 

مجله خبری علم جهان

instagram