سایت علمی علم جهان برترین و بروزترین اخبار ورزشی، علمی و دانستنی، تمامی خبرها از منابع معتبر جمع آوری شده یا مطلب متعلق به خود وبسایت است
menusearch
gemo1.ir

امن‌ترین مکان جهان در روزگار شیوع کرونا! + تصاویر

جستجو
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۸:۸
۱۳۹۹/۱/۲۶ سه شنبه
(1)
(0)
امن‌ترین مکان جهان در روزگار شیوع کرونا! + تصاویر
امن‌ترین مکان جهان در روزگار شیوع کرونا! + تصاویر

منبع : _باشگاه خبرنگاران جوان_تاریخ انتشار خبر : ٩٩/٠١/٢۵


علم جهان، پزشکی : به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه آلمانی موپو، در حالی که جهان با بحران شیوع کرونا دست و پنجه نرم میکند، یک شرکت آلمانی که در زمینه فروش جزایر خصوصی فعالیت میکند، با بهره برداری از این موقعیت، تلاش دارد تا این جزایر را مکانهایی به دور از کرونا به مشتریان خود معرفی کند.

روزنامه «هامبورگر مورگن پست» (که با نام موپو نیز شناخته میشود) با انتشار خبری نوشت: امنترین مکان در جهان در حال حاضر: یک شرکت مستقر در هامبورگ، چهار جزیره خصوصی را به فروش میرساند.

امن‌ترین مکان در جهان در روزگار شیوع ویروس کرونا! + تصاویر

در گزارش روزنامه هامبورگر مورگن پست آمده است: در خانه بمانید. این دستور این روزها در ایام کروناست. در حالی که بسیاری از ساکنان هامبورک در آپارتمانیهایی یک تا سه خوابه زندگی میکنند، یک شرکت آلمانی که در زمینه تبلیغ و فروش جزایر خصوصی فعال است، در تبلیغات خود چنین اعلام میکند: امنترین مکان در جهان در حال حاضر.

قرنطینه به شیوهای متفاوت!

این روزنامه آلمانی سپس با عنوان «قرنطینه به شیوهای متفاوت» نوشت: زمانهایی وجود دارد که شما آرزو دارید در مکانی آرام و تا جای ممکن ایمن زندگی کنید. این پیام این شرکت آلمانی است. این شرکت فروشنده این جزایر در تبلیغات خود اعلام کرده: چقدر بهتر است شما جزایر خودتان را به دور از شلوغیهای روزمره زندگی داشته باشید.


بیشتر بخوانید : جهانپور عنوان کرد؛احتمال ماندگاری کرونا تا فصل سرما/زمان تولید واکسن


این روزنامه سپس در پاسخ به این پرسش مینویسد: آری یک ساکن عادی هامبورگ با میانگین درآمد ناخالص سالانه ۴۰ هزار و ۷۷۱ یورو نیز این سؤال را میپرسد. در حقیقت، خرید یک جزیره باید رؤیای بسیاری از ساکنان هامبورگ باشد.

امن‌ترین مکان در جهان در روزگار شیوع ویروس کرونا! + تصاویر

این روزنامه سپس نوشت:، اما خبر خوب برای افرادی که میان حقیقت و رؤیا گیر کرده اند این است: شما لازم نیست جزیره خودتان را بلافاصله خریداری کنید. بسیاری از جزایر خصوصی بطور اختصاصی به خود شما اجاره داده میشود.

گفتنی است تا کنون بیش از یک میلیون و ۸۶۲ هزار نفر در سرتاسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده اند؛ همچنانکه نزدیک به ۱۱۵ هزار نفر نیز طبق آمارهای رسمی، بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

انتهای پیام/

توجه کنید هرگونه کپی برداری از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است. 

مجله خبری علم جهان

instagram